ERKALIP

HAKKIMIZDA

1972 yılında kurulan ERKALIP; ERMETAL ŞİRKETLER GRUBU'nun başlangıç hareketini oluşturmuştur. Bugün itibarıyla ise gerçekleştirdiği teknolojik yatırımları, sağladığı istihdam ile kalıpçılık sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almakta ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktadır.

ERKALIP 6500m2 kapalı alanda, 120 tecrübeli kalıpçı personeli ve yıllık 220.000 saat çalışma kapasitesi ile ülke çapında ve otomotiv sektöründeki saygın yerini almıştır.

Firmamız, son dönemlerde otomotivde yoğun olarak kullanılan yüksek mukavemetli saçların şekillendirilmesinde ciddi deneyimlere sahip olmuştur ve bu deneyimini ERMETAL OTOMOTİV'in ihtiyacı olan kalıpları üretmekte kullanmaktadır. ERKALIP ERMETAL OTOMOTİV'in kalıp ihtiyacını karşılamanın yanı sıra kapasitesinin %35-50'ini yurtdışı ve yurtiçi müşterileri için kullanmaktadır. Bu kapsamdaki müşterileri arasında FIAT-TOFAŞ, FIAT, FORD OTOSAN, O.RENAULT, TOYOTA, VOLSWAGEN, PSA, MATRICI, LAPPLE (GIW), SCHULLER gibi dünyanın önde gelen otomotiv ve kalıpçı firmaları arasında yer almaktadır.


Bİzden Haberler