ERKALIP

İnsan Kaynakları

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001: 2005 Çevre Yönetim Sistemi belgeleri ile sektöründeki farklı konumunu devam ettiren ERKALIP ailesi olarak, Türkiye ve Dünya pazarındaki yerimizi, sahip olduğumuz insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu sayesinde koruyup geliştirebileceğimize inanıyoruz.

Eğitim, bu nedenle kesilmeyen bir süreçtir. Müşteri memnuniyetinin ancak çalışan memnuniyetinin sağlanması ile mümkün olacağının bilinciyle öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi ve insan kaynağımızı geliştirecek eğitimlere ağırlık veriyoruz.

Erkalıp'ın vizyonu, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan gurur duyduğu örnek bir topluluk olmaktır. Erkalıp, çalışanlarına birey olarak değer veren, adil davranan, başarılarını paylaşan, güvenilir bir topluluktur. Erkalıp, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri için gerekli ortamı hazırlar. Çalışanlarına fırsat yaratmak ve destek olmak, vizyonuna ulaşmada en önemli anahtardır.

Erkalıp'a başvurular, internet sitesi yoluyla ve işletmemizde bulunan iş başvuru formu bizzat doldurularak iletilebilir. İletilen tüm başvurular değerlendirilerek, pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adayla irtibata geçilir.

Genç, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniylearamıza katılan arkadaşlarımıza aynı kurum kültürüne sahip olabilmelerini sağlayacak programlar uygulanır.

Erkalıp ailesinde kariyer yolunuz daima açıktır. İş hayatınız bir okul misyonu ile çalışanlarının eğitimine öncelik veren Erkalıp'ta devam eder.
Bİzden Haberler